Skip links

Stażysta/Stażystka w Dziale Usług Księgowych

Lokalizacja: Warszawa

Stażysta w Dziale Księgowości

obowiazki

Zakres obowiązków

wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, m.in. faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, rozliczeń pracowniczych
uzgadnianie sald i kont oraz analiza rozrachunków
wsparcie w przygotowaniu deklaracji GUS, NBP
pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych
wymagania

Wymagania

status studenta (mile widziane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, prawo, matematyka bądź ekonometria)
dostępność min. 20 godzin tygodniowo
dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
oferujemy

Oferujemy

płatny staż umożliwiający zdobycie praktycznego doświadczenia w obszarze rachunkowości
możliwość dopasowania godzin pracy do grafika zajęć
solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
możliwość rozwoju i awansu
możliwość pracy hybrydowej
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres rekrutacja@advantim.com.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie informujemy, iż:

Administrator Danych: Administratorem Twoich danych osobowych jest Advantim Sp. z o.o. Accounting sp.k., ul. Skierniewicka 10a, 01-230 Warszawa, e-mail: rekrutacja@advantim.com.pl

Cel i podstawa przetwarzania: Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Ciebie dobrowolnej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO).

Odbiorcy danych: Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.

Okres przechowywania danych: Twoje dane osobowe będziemy przechowywać do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

Twoje Uprawnienia: Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia. Jeżeli Twoje dane będą przetwarzane na podstawie zgody, masz również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Powyższe uprawnienia możesz zrealizować korzystając z danych kontaktowych wskazanych powyżej. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dobrowolność podania danych: Podanie prze Ciebie danych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody, jednak konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Sprawdź nasze najnowsze oferty

  • Wszystkie
  • Audyt
  • Księgowość